Šiandien kai kurie mano kolegos laiko psichologinius pono Laurinaičio testus, padėsiančius, kaip teigiama įvertinti jų profesines, dalykines ir asmenines savybes. Atsakinės į įvairius klausimus, atliks namuko- medžio- žmogaus (HTP) piešinio testą.
Einant į pono Laurinaičio sukurtą tamsų kambarį su juoda kate, kuri ar ten yra ar nėra žino tik pats ponas Laurinaitis, noriu palinkėti kolegoms sėkmės ir priminti teisės psichologijos kursą, kad teisingas piešinys turi būti toks:
1. Namas turi būti nei per didelis nei per mažas. Vidutinio dydžio. Didelis namas liudija puikybę, mažas- vienišumą- atskirtį;
2. Sienos turi būti nupieštos nei per storai nei per plonai. Storos sienos- gynybiška asmenybė, plonos sienos – silpnas ego;
3. Ant stogo įvairių dalykų irgi turi būti nei per daug nei per mažai. Per daug dalykų- nežabota fantazija. Atsainiai nupieštas stogas- reiškia problemų vengimą.
4. Langai, durys- kuo daugiau, tuo asmuo atviresnis bendravimui. Langai turi būti atviri. Puiku, jei ant atviro lango palangės nupiešite neimantrią gėlytę. Tik nepersistengti.
5. Užuolaidos ir pan. Neturėtų būti aklinai užtrauktos.
6. Kaminas. Svarbiausia dalis. Nenupiešus kamino galima žiauriai susigadinti karjerą, nes kamino nebuvimas, tai nejautrumo ženklas. Blogiau už nenupieštą kaminą gali būti tik nenupiešti iš jo rūkstantys dūmai. Dūmų nebuvimas- lūzerio požymis.
Žodžiu kuo daugiau dūmų, tuo geriau, tik nereikia piešti degančio namo, nors gal ir reikėtų …
Sėkmės testuose.
p.s. medžio kamienas ir takas prie namo negali šakotis, nes tai liudija ambivalentiškumą.