Topless Vilniuje ir Niujorke

Cécile
 

Šiandien internetinė žiniasklaida pranešė, kad Vilniuje, prie Baltojo tilto pasirodžiusi topless mergina šoko keistus šokius, tuo šokiruodama garbius miestelėnus. Merginą netrukus sulaikė ir nusivedė policija. Nežinau kas dabar jai bus. Gal surašys protokolą už smulkų chuliganizmą?

Ir atsitik tu man taip, kad tuo pačiu metu, topless problema sprendžiama ir kitoje pasaulio pusėje. “NY Times” praneša, kad metropolio policija supažindinta su oficialiu NY PD memorandumu, kuriame nurodoma, kad:

1. moterų pasirodymas topless “nekomerciniais tikslais” nėra nusikaltimas;

2. moterys turi lygias teises su vyrais vaikščioti iki pusės apsinuoginusios;

3. policijos pareiga ne persekioti viešumoje pasirodžiusias topless merginas, bet vaikyti jas apspitusius įkyruolius (mūsų atveju turėjo būti išvaikyti žurnalistai:).

Spėjama, kad memorandumo ištakos- ekscentriškos Niujoroko gyventojos, fotomenininnkės- tūlos H.V.Voast reguliarūs vieši tolpess performansai. Ši moteris bylinėjasi su NY PD dėl jos saviraiškos teisės varžymo praeityje.

Femen” judėjimui galas :)

p.s. iliustracijoje pavaizduota mergina nėra nei lietuviškosios nei amerikietiškosios topless istorijos herojė…

10 thoughts on “Topless Vilniuje ir Niujorke

 1. etcetera

  Koks ten topless, koks ten topless…..Už gražų topless vyriškiai dar būtų ir primokėję…O čia kažkokia neadekvati kvaiša panuoginėjo ir atkreipė į save dėmesį. Tokias geriausia būtų pristatyti medikams, kad išrašytų baltą bilietą…Tai būtų pati efektyviausia bausmė, kai negalėtum net mašinos vairuoti.
  Pasaulis jau nebežino kaip iš viso išsidirbinėti – tai dekoltė iki bambos, tai skeltukas iki šakumo…Tai silikono litrai, tai visai krūtys ar lūpos nupjaustytos ….Kad tik pamatytų, kad tik atkreiptų dėmesį…..
  Beje, jeigu tektų vesti bylą dėl panašių pažeidimų (nuoginėjimo, santykiavimo viešoj vietoj ir pan.), kaip Teisėjas sutramdote juoką? Ar lankėt kokius spec. seminarus, kursus? :)

  Reply
 2. A.Cininas Post author

  Na tokių bylų neteko nagrinėti.

  Vienas mano svečias, britas, kai lankėmes viename Vilniaus sporto centre, stebėjosi, kad jaunimas jakuzzi voniose laisvai užsiima petingu. Anot jo, Anglijoje tai laikoma amoraliu elgesiu, ir tokius veiksmus tuoja pat nutraukia prižiūrėtojas, švilpdamas švilpuku. Nežinau ar tei tiesa, nes pats Anglijos Spa nesilankiau ir nemačiau, bet visko gali būti..

  Na o dėl merginos, tai man asmeniškai jos gaila. Nebūkim fariziejais :)

  Reply
 3. madingi

  Nu jo, pavaro.. Nežinau, galėjo bent kokį chalatėlį užsimesti, kad būtų labiau moteriška. Šiaip įdomus straipsnis, tikrai būčiau nesitikėjusi tokios baigties.

  Reply
 4. rankoms

  Man tai nepriimti visi šiti feminizmai. Taip, moterys gali dirbti tuos pačius darbus kaip vyrai, bet juk mes ir fiziologiškai skiriamės, ir šiaip turim visokių protinių savybių, kokių neturi vyrai. Nežinau, lygintis save su vyrais.. Visi esam skirtingi, turi būti ir tų, ir tų. Moterys lai rūpinasi grožiu ir namais, man atrodo toks priimtinesnis požiūris. Be abejonės turi būti savi hobiai, užsiėmimai, kaip ir pas vyrus. Niekas nesako, kad negalima turėti vyriškų hobių, bet.. investicija į save labai gražus hobis, rūpintis savo veido oda, kūnu, rankų oda, darytis procedūras. Tai yra moteriška, mums, moterims..

  Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.