Atsakymas Z.Vaišvilai: teisėjo veikla informuojant apie vykstantį procesą nėra apeliacino skundo dalykas

AdaletKaip skelbta anksčiau, 2013-03-18 nutarimu Vilniaus m. apylinkės teismas atmetė Zigmo Vaišvilos skundą, kuriuo jis prašė panaikinti kelių policijos nutarimą skirti 650 Lt baudą už tai, kad jis, kaip įmonės vadovas, nenurodė įmonės automobiliu greitį viršijusio asmens.

Apeliaciniu skundu Z.Vaišvila prašė panaikinti šį teismo nutarimą. Kaip vieną iš motyvų nurodė teismo šališkumą. Skunde nurodoma, kad teismas suinteresuotas ne bešališku bylos ir pareiškėjo argumentų išnagrinėjimu, o asmenine teisėjo A.Cinino savireklama, paskelbiant minėtą pranešimą savo tinklaraštyje, kas nesiderina su teisėjo etika ir diskredituoja teisingumo vykdymo sistemą.

2013-05-24 Vilniaus apygardos teismo nutartimi skundas atmestas. Dėl skundo motyvo, susijusio su teismo šališkumu informuojant apie procesą, pažymėta tik tiek, kad tai nėra apeliacinio skundo dalykas.

Tai jau antra byla, kai apeliacija atsisako vertinti teismo veiklą informuojant visuomenę apie vykstantį procesą šališkumo aspektu. Pirmoji- teismo sprendimas dėl advokato R.Polubianko argumentų, vadinamojoje pedofilijos byloje.

2 thoughts on “Atsakymas Z.Vaišvilai: teisėjo veikla informuojant apie vykstantį procesą nėra apeliacino skundo dalykas

 1. Chorchin

  Kitą kartą Vaišvila taps protingesnis ir kreipsis į TEDK. Beje, bus visiškai teisus. Sėkmės skundžiant TEDK sprendimus :)

  Reply
  1. A.Cininas Post author

   Šiuo atveju manau, kad ne, nes buvo tiesiog perspausdintas oficialus teismo pranešimas. Bet vieną yra aišku, kad reikia aiškiai atskirti, kur užsiimi publicistika, kur oficialiai informuoji apie bylą.

   Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.